Lütfen Bekleyin

Konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir. Konya'nın her noktasından, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera sistemleri için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir. Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir. Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İşletmeler için sunulan hizmetlerimizde dakikalar içinde internet üzerinden uzak masa üstü desteği, 2 saat içinde yerinde acil servis, bilişim ve teknoloji danışmanlığı gibi üstün hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

..

Notebook tamiri ve notebook bakımı konularında uzman ekibimiz ile donanımsal ve yazılımsal olarak her türlü sorununuzu en kısa süre içerisinde çözüp, gereken saygı ve iş disiplini çerçevesinde siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım ve destek hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz notebook arıza tespiti firmamız tarafından yapılmakta ve siz müşterilerimizden onay alındıktan sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook tamir sürecimiz üründeki arızanın durumuna göre parça temini sorunu olmadığı durumlarda 1 - 3 iş gününü bulmaktadır. Notebook anakart tamiri, değişimi, onarımı, notebook ekran kartı tamiri ve değişimi Notebook bios yazılımı güncellenmesi ve onarılması Notebook optik okuyucu, optik sürücü Cdrom, Dvdrom, dvd combo, Dvd-Writter, Harddisk, Ram, Ekran Kartı, Ekran, Chipset, Wireless, Bluetooth, Kamera, Data Kabloları, Kart Okuyucusu Parçaları stoğumuzda bulunmaktadır. *Taşınabilir bilgisayarlarda LCD ekranı kırılması, pixel hataları, inverter tamiri-değişimi veya ekranda beliren çizgiler oluşmasında ekranın değişimi, *Taşınabilir bilgisayarınızın üzerine su, çay, kahve vb gibi sıvı madde dökülmesi sonucu oluşan arızaların giderilmesi, *Taşınabilir bilgisayarınızın hiç açılmaması ile ilgili sorunların çözümü, *Taşınabilir bilgisayarlarda ekran ışığı azalması ile ilgili problemler ve Notebook harddisk hatalarının giderilmesi, *Taşınabilir bilgisayar beslemesinin arızalanması ve anakart tamiri veya değişimi, *Taşınabilir bilgisayarınızın kasasının değişmesi, Dizüstü Şarj aleti ve batarya temini vb. konularda firmamızda çözümler her zaman siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. * Dizüstü bilgisayarlar için anakart tamiri, değişimi, onarımı, dizüstü ekran kartı tamiri ve değişimi ile bios yazılımı güncellenmesi ve onarılması

..

Bilgisayar ve Network sistemindeki; sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz.

..

Yeni Yatırımların Fiyat Performans incelemeleri İhtiyaca göre doğru ürünleri sunmak ve tüm sistem olarak en iyi performansta (fiyat/performans) çalışabilirliğinin onaylanması. Yıllık bakım sözleşmesi; Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

..

Kurumsal Bakım Anlaşması, düzenli periyotlarda bilgisayar sistemleri, işletim sistemleri, donanım, ana bilgisayar, server, kablolu-kablosuz ağ yapısı, çevre birimlerinin bakımı, güncellemesi, kontrolü ve yedeklenmesi işlemlerini kapsamaktadır. Periyodik bakımlar dışında oluşabilecek donanımsal ya da yazılımsal sorunlar için en kısa zamanda bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.
Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır? İşletmesinde bulunan bilgisayar, notebook, server, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, plotter vb. çevre birimlerinin sayısı dört ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken, tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler. Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar? Kurumsal Bakım anlaşması süresince Gök Bilgisayar yerinde limitsiz servis desteği, ayda bir kez periyodik koruyucu bakım, envanter takibi, arızalı cihazın müşteri yerinde onarılamadığı durumlarda yerine yedek cihaz bırakılması, bilgilerin yedeklenmesi, Novell, NT, 2000, 2003, Linux çoklu işletim sistemi, Win 98, Win 2000, ME, XP, Vista, Linux işletim sistemi desteği, bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, scanner, plotter, projeksiyon cihazı, digital fotoğraf makinası, POS yazıcı ve diğer çevre birimleri onarımı, MS Office uygulamaları ve virus tarama desteği, garanti hizmetleri, orjinal yedek parça desteği, , Ticari ve Sektörel Programların Kurulum, Eğitim ve Desteklerinin verilmesi, standart hizmetlerimizden olup gerektiği durumlarda eleman outsourcing, help desk ve benzeri hizmetler eklenebilir. Gerek olmayan hizmetler anlaşma kapsamından çıkarılabilir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir? Kurumsal Bakım Anlaşması maliyeti bilgisayar, notebook, server ve çevre birimlerinin (yazıcı, tarayıcı, yedekleme üniteleri vb) durumu, kullanım amaçları ve sayısına göre değişmektedir. Fiyatlandırma sistem analizi yapıldıktan sonra teklif olarak müşteriye sunulmaktadır. Fiyat teklifi almak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.
Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir? Kurumsal Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır. Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir? Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Ay içerisinde oluşabilecek ekstra servis ihtiyaçlarında ek hiçbir ücret ödemezler. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları en kısa sürede giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır. Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır? Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında işletme bilgisayarları ve sistemi analiz edilir ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir brief verilir. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 1-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

..

Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacıyla periyodik yapılan müdahale ve kontrollerdir. Periyodik bakımda yapılan işler: Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği Bağlantı kontrolleri Fonksiyon testleri Disk temizleme Virüs kontrolü Verimi artırmaya yönelik ayarlamalar. Yapılan işler müşteriye rapor edilir ve onay alınır. Periyodik bakım sıklığı üretici firma önerilerine uygun olarak, cihazların bulundukları ortama, çalışma durumuna, müşteri isteğine göre ayarlanır.

..