Lütfen Bekleyin

Demo Hizmet Başlığı 3

PC ve SUNUCU (SERVER) SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

İşletmenizin iş sürekliliği, stabil çalışması ve rakipleriniz ile olan yarışınızda sizi rakiplerinize göre önce tutacak etkenlerden biri de doğru konumlandırılmış bir server sistem çözümü olacaktır.

Demo Hizmet Başlığı 4

MICROSOFT LISANSLAMA ÇÖZÜMLERİ

Microsoft iş ortağı olarak kurumunuzun ihtiyaç ve gereksinimlerine göre gerek eksik lisanslarınızın tamamlanması gerek akıllıca bir yapıda lisanslama kararları vermenize yardımcı olmak adına lisanslama uzmanları ile sizlere destek veriyor.

Demo Hizmet Başlığı 2

Bilgisayar ve OEM Satış

Elmas Bilgisayar olarak Siz müşterilerimizin İhtiyacını karşılayacak şekilde masaüstü veya taşınabilir bilgisayar satışı yapar ve uygun fiyata bilgisayar alarak müşterisinin zarar etmeden en iyi bilgisayar almasını sağlar.

Demo Hizmet Başlığı 6

Teknik Servis Hizmetleri

Teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır..

Demo Hizmet Başlığı 4

Yetkili Fatura Ödeme Noktası

Tüm kurum faturalarının tahsilatı yapılmaktadır.mepaş Yetkili öedeme noktası olduğumuz için faturalarınız anında sisteme geçmektedir.

Demo Hizmet Başlığı 4

Kablonet Başvuru Merkezi

Bölgemizde Başvuru Merkezi eksikliğini gördüğümüz için yetkilisini almış bulunmaktayız .

Hızlı iletisim
  • 0332 241 17 00
  • 0537 440 24 12
  • elmasbilgisayar@hotmail.com
Uzman Personel
Hızlı iletisim